| Nazwa produktu | VBCD-DE Podwójny wkład z przepływem 40L 60L hydrauliczny zawór przeciwważeniowy z stalowym blokem za |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar dla stalowej karoserii zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | zawór nadcentralny |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 lub materiał aluminiowy |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny 2-DROŻNY 2-POZYCYJNY |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 360 barów |
| Przepływ znamionowy | 114 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | hydrauliczny zawór blokujący |
|---|---|
| Zastosowanie | Zastosowania układu hydraulicznego |
| Rodzaj połączenia | Hydrauliczny zawór blokujący do montażu rurowego i płytowego |
| Blok zaworowy | Wykonany ze stali korpus zaworu QT500-7 |
| Opakowanie | PE / karton / drewniane pudełko / paleta lub na żądanie |
| Nazwa produktu | KSV08-24L-0-N hydrauliczny zawor magnetyczny z wkładem, dwukierunkowy zawor magnetyczny typu nawiaso |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSF12-22-0-N Dwukierunkowa wnęka VC-10 z gwintem hydraulicznym zastawką elektromagnesu |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 litrów na minutę |
| Zasada działania | Elektrozawór kasetowy |
| Nazwa produktu | KSV08-33L-0-N standardowy gwintowany zawór elektromagnetyczny z wkładem z hydraforce 24 V 12 V zamia |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | 3-drogowa, 2-pozycyjna wtyczka w elektrozaworze |
| Nazwa produktu | KSV08-35L-0-N 3-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny z wtyczką, hydrauliczny zawór elektroma |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20L/min |
| Zasada działania | Typ 3-drożny, 2-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-58C-0-N wielkogabarytowy elektrozawór kasetowy z 5-portowym wtykiem suwakowym w 3-pozycyjnym z |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-5 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnie 8 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 164 ml/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 5-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-3VIE hydrauliczny zawór nadcentralny produkowany w Chinach |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | pojedynczy zawór równoważący |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 |
| Nazwa produktu | KSV104754B-0-N zawór elektromagnetyczny typu kartridżowego do portu oleju hydraulicznego z czterodro |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l/min |
| Zasada działania | Zawór 4-drogowy, 3-pozycyjny |