| Nazwa produktu | VBCD-ED-A G1/2 z zaworem centralnym z podwójnym wkładem o przepływie 60 l i zaworem równoważącym z p |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 35 Mpa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter lub zawór równoważący lub podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrot |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | KLCD VBCD G3/4DE-A hydrauliczny zawór nadcentralny, z G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 podwójnym wkładem |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Zakres przepływów | od 20 litrów do 150 litrów zgodnie z żądaniem |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stali QT 500-7 lub 6061-T6 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór równoważący VBCD-SE-FL z dwoma zaworami nabojowymi dostosowanymi do potrzeb klien |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Materiał stalowy 351 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału aluminiowego 211 bar |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | zawór przepływowy |
|---|---|
| Wgłębienie | Wnęka T-19A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 480 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | w granicach 200 ml/min przy 100 barach dla jednego portu |
| Nazwa produktu | zawór hydrauliczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 80 lpm |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | Zawór bezpieczeństwa przepływu |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 80 lpm |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | Zawór bezpieczeństwa hydraulicznego |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | 2 porty przy 10 barach, maksymalnie 5 kropli/minutę |
| Nazwa produktu | VBCD-DE A Hydrauliczny zawór centralny z podwójnym zaworem równoważącym Stalowy żelazny korpus wykon |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo, aluminium |
| Nazwa produktu | Samochód dostosowany do potrzeb klienta, wykorzystujący hydrauliczny zawór elektromagnetyczny propor |
|---|---|
| Wgłębienie | zgodnie z życzeniem klienta |
| Ciśnienie nominalne | 240 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 l/min (14 gal/min) Zakres B: 31 l/min (8 gal/min) Uwaga: Aby zwiększyć przepływ dwukier |
| Średnie | Olej mineralny o lepkości od 7,4 do 420cSt (50 do 2000ssu) lub olej syntetyczny o właściwościach sma |
| Nazwa produktu | Rozdzielacz proporcjonalny 2-2 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2S |
| Ciśnienie nominalne | 210 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |