| Nazwa produktu | KSV08-47DL-0-N wszelkiego rodzaju elektrozawór z wtyczką, standardowy zawór kasetowy z podwójną cewk |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Pozycja 4-kierunkowa 3 |
| Nazwa produktu | Aluminiowe kolektory elektrozaworów hydraulicznych 6061-T6 z grupą zaworów akumulatora membranowego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | hydrauliczne zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | stalowy korpus zaworu z hydraulicznymi kolektorami zaworów redukcyjnych proporcjonalnego zaworu elek |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów zależy od rodzaju materiału korpusu zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Rozdzielacze zaworów hydraulicznych, z akumulatorem membranowym, stalowym korpusem zaworu, zaworem p |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | Hydrauliczny zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Rozdzielacze zaworów elektromagnetycznych koparek OEM, hydrauliczne zasilanie olejem sterującym do d |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 360 bar / 220 bar w zależności od rodzaju materiału korpusu zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Maksymalne ciśnienie 36Mpa/ 22MPa |
| typ zaworu 1 | hydrauliczne zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Indywidualna konstrukcja układu hydraulicznego, kolektory zaworów z zaworem elektromagnetycznym, kor |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350bar dla stali |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 210 bar dla aluminium |
| typ zaworu 1 | podłączyć elektrozawory |
| zawór typu 2 | pressure reduce valve. zawór redukcyjny ciśnienia. proportional solenoid valve |
| Nazwa produktu | Zespół zasilania olejem sterującym z kolektorami zaworów ze stali lub aluminium z akumulatorem membr |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | Hydrauliczny zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Zestaw oleju sterującego koparki ze stalowym lub aluminiowym korpusem zaworu z zaworem redukcyjnym c |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | Hydrauliczny zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Grupa zaworów zasilania olejem pilotowym z korpusem ze stali QT500-7 Zawór pilotowy zasilania olejem |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | hydrauliczne zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Stalowy blok zaworowy QT500-7 z zestawem zasilania olejem pilotowym akumulatora membranowego koparki |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | hydrauliczne zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | zawór redukujący ciśnienie naboju |