| Nazwa produktu | hydrauliczny 2-pozycyjny 6-drogowy zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 250 barów |
| Wszystkie zewnętrzne interfejsy gwintowane | JIS B2351G3/8 |
| powierzchnia korpusu zaworu | obróbka powierzchni stopu cynku i niklu |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo lub aluminium |
| Nazwa produktu | K28DCF08-10-210 Zawór magnetyczny 8-drogowy 2-pozycyjny |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 100 barów |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Moc elektromagnesu | 20w |
| Nazwa produktu | 8 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 100 barów |
| Typ zaworu | w przypadku wyłączonego zaworu magnetycznego |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo lub aluminium |
| Pochodzenie | Chiny kontynentalne |
| Produkt | KQHF28H1-25/60 hydrauliczny elektrozawór ze złączem DG lub ER Korpus zaworu stalowy 24V 12V |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 60 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min; |
| Zakres temperatury pracy | -20°C-+90°C |
| Użyj zakresu czystości | Użyj zakresu czystości |
| Produkt | 8 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 60 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min; |
| Zakres temperatury pracy | -20°C-+90°C |
| Użyj zakresu czystości | Użyj zakresu czystości |
| Nazwa produktu | dwa zawory magnetyczne w banku 6 w kierunku 2 |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 100 l/min |
| napięcie zaworu magnetycznego | DC27V±15% |
| typ gniazda | ER DT04-2P |
| Nazwa produktu | KPV72-30A zawór magnetyczny hydrauliczny, zawór przepływowy proporcjonalny, łącznik ER DG 12V 24V 13 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC12-3 |
| Ciśnienie nominalne | 240 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 l/min (14 gal/min) Zakres B: 31 l/min (8 gal/min) Uwaga: Aby zwiększyć przepływ dwukier |
| Średnie | Olej mineralny o lepkości od 7,4 do 420cSt (50 do 2000ssu) lub olej syntetyczny o właściwościach sma |
| Nazwa produktu | KSP08-28S-0-N hydrauliczny elektrozawór, kierunkowy zawór proporcjonalny z przyciskiem awaryjnym złą |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-2S |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Opis | Dwa poDescription : napęd proporcjonalny elektromagnetyczny, dwukierunkowy, bezpośrednio działający |
| Materiał zaworu | stali |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór dławiący |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Nazwa produktu | KLCD VBCD G3/4DE-A hydrauliczny zawór nadcentralny, z G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 podwójnym wkładem |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Zakres przepływu | od 20 litrów do 150 litrów zgodnie z żądaniem |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stali QT 500-7 lub 6061-T6 |