| Nazwa produktu | KPV72-30A zawór magnetyczny hydrauliczny, zawór przepływowy proporcjonalny, łącznik ER DG 12V 24V 13 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC12-3 |
| Ciśnienie nominalne | 240 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 l/min (14 gal/min) Zakres B: 31 l/min (8 gal/min) Uwaga: Aby zwiększyć przepływ dwukier |
| Średnie | Olej mineralny o lepkości od 7,4 do 420cSt (50 do 2000ssu) lub olej syntetyczny o właściwościach sma |
| Nazwa produktu | KSQMV-B jednokierunkowy zawór, jednokierunkowy rurkowy zawór gazu, jednokierunkowy zawór gazu |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Typ rurowy |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór równoważący VBCD-SE-FL G1/2, wykonany w Chinach, pojedynczy zawór równoważący ze |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów dla materiału stalowego |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 210 barów dla materiałów aluminiowych |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | Stal lub aluminium |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór zwrotny KLDC 1/2DF/FL z podwójnym zaworem zwrotnym o rozmiarze gwintu G1/2 |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 35MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 350 0Barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | KSPC-G3/8 z dwoma zaworami bezpieczeństwa QT500-7 opartymi na stalowym zaworze hydraulicznym |
|---|---|
| Zastosowanie | Części układu hydraulicznego |
| Rodzaj połączenia | Zawór odcinający do montażu rurowego i płytowego |
| Blok zaworowy | blok zaworowy wykonany ze stali |
| Opakowanie | PE / karton / drewniane pudełko / paleta lub na żądanie |
| Materiał | VRSD Pilot obsługuje zawór zwrotny, podwójny zawór bezpieczeństwa wyprodukowany w Chinach, hydraulic |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | Płyta / Rurka / Kołnierz |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Płynny olej |
| Materiał | Hydrauliczny zawór odcinający kołnierzowy VRSL-FL, zawór zwrotny sterowany pilotem o przepływie 50 l |
|---|---|
| Zastosowanie | części maszyn hydraulicznych |
| Rodzaj połączenia | typ montażu płytowego lub typ rurowy |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Rodzaj oleju płynnego |
| Nazwa produktu | KSV08-24L-0-N hydrauliczny zawor magnetyczny z wkładem, dwukierunkowy zawor magnetyczny typu nawiaso |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSV08-30L-0-N hydrauliczny elektrozawór trójdrogowy dwupozycyjny ER DT04-2P 12V lub 24V |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | Zawór 3-drogowy, 2-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-31L-0-N zawór nabojowy sterowany elektromagnetycznie, hydrauliczna 3-drogowa 2-pozycyjna wtycz |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | Zawór 3-drogowy, 2-pozycyjny |