| Nazwa produktu | VBCD-DE Podwójny wkład z przepływem 40L 60L hydrauliczny zawór przeciwważeniowy z stalowym blokem za |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar dla stalowej karoserii zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | zawór nadcentralny |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 lub materiał aluminiowy |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór odcinający VRSD z pojedynczym wkładem i sterowanym pilotem zaworem zwrotnym G1/2 |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysłowe/komercyjne/mieszkaniowe |
| Rodzaj połączenia | Płytowy/rurowy |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Płynny olej |
| Nazwa produktu | VRSL-FL ze stalowym korpusem zaworu, hydraulicznym zaworem zwrotnym sterowanym pilotem |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | rury lub płyty |
| Cechy | Materiał QT500-7 |
| Media | Płynny olej |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór blokujący KDPS5A1-G3/8-FL z pojedynczym wkładem, z jednym pilotowanym zaworem zwr |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | typu rurowego lub płytowego |
| Cechy | Obróbka materiału QT500-7 |
| Media | Używanie oleju płynnego |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór blokujący KDPS5A1-G3/8-FL z pojedynczym wkładem, z jednym pilotowanym zaworem zwr |
|---|---|
| Zastosowanie | układ zaworów hydraulicznych |
| Rodzaj połączenia | typ rurowy / typ płytowy |
| Cechy | Obróbka materiału QT500-7 |
| Media | płynne media olejowe |
| Nazwa produktu | KSV10-25-0-N VC10-2 zawór elektromagnetyczny hydrauliczny wnękowy dwudrogowy dwupołożeniowy |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | 2-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 próżnia standardowa |
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350 barów |
| Przepływ znamionowy | Przepływ 60 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | KLCD-1-2DE z dwoma zaworami równoważącymi, zaworem centralnym G1/2 z podwójnymi wkładami |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Zakres przepływu | od 20 litrów do 150 litrów zgodnie z żądaniem |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stali QT 500-7 lub 6061-T6 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór równoważący VBCD-SE-FL z dwoma zaworami nabojowymi dostosowanymi do potrzeb klien |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hydrauliczne części zamienne |
| Rodzaj połączenia | typ montażu rurowego i płytowego |
| Materiał | surowiec QT500-7 |
| Opakowanie | Karton/drewniane pudełko/paleta lub zgodnie z żądaniem |