| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny 2-DROŻNY 2-POZYCYJNY |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 360 barów |
| Przepływ znamionowy | 114 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | 2-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 113 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2, CV10, CV12... dostępne |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | Przepływ 30L/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | KLCD G3/8 DEFL podwójny pilotowy zawór zwrotny na bazie stali QT500-7 korpus zaworu z zaworem równow |
|---|---|
| rozmiar otworu olejowego | G3/8 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Typ zaworu | zawór przeciwbalansu pilota |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 lub materiał aluminiowy |
| Nazwa produktu | KLCD G1/2 DF/FL dwa wkłady zawór nadcentralny z G1/2 wielkości nitki podwójny zawór ulgowy rurkowy n |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stal QT 500-7 |
| Nazwa produktu | KLCD G3/8DE-A dwupilota zawór kontrolny na stalowym worku zaworu z G3/8 wielkości nitki zaworu nadce |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350bar/210bar, typ QT500-7/6061-T6 |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stal QT 500-7 |
| Nazwa produktu | KSPC-G3/8 z dwoma zaworami bezpieczeństwa QT500-7 opartymi na stalowym zaworze hydraulicznym |
|---|---|
| Zastosowanie | Części układu hydraulicznego |
| Rodzaj połączenia | Zawór odcinający do montażu rurowego i płytowego |
| Blok zaworowy | blok zaworowy wykonany ze stali |
| Opakowanie | PE / karton / drewniane pudełko / paleta lub na żądanie |
| Nazwa produktu | KLCD VBCD G3/4DE-A hydrauliczny zawór nadcentralny, z G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 podwójnym wkładem |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Zakres przepływów | od 20 litrów do 150 litrów zgodnie z żądaniem |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stali QT 500-7 lub 6061-T6 |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-2, CV10, CV12...różne otwory dostępne |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 35Mpa |
| Przepływ znamionowy | Przepływ 30L/min |
| Zasada działania | Zawór jednokierunkowy |
| Nazwa produktu | KPR58-38A-0-N Różne hydrauliczne zawory redukujące ciśnienie Hydrforce, Redukujące ciśnienie słonecz |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 390 barów (5700 psi) |
| Przepływ znamionowy | Maks. 18 l/min |
| Zasada działania | trójdrogowy zawór suwakowy |