| Nazwa produktu | 2-6 zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 25MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Maksymalne ciśnienie 31MPa |
| Typ zaworu | zawór magnetyczny z włączonym / wyłączonym |
| Nazwa produktu | 8 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 100 barów |
| Typ zaworu | w przypadku wyłączonego zaworu magnetycznego |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo lub aluminium |
| Nazwa produktu | KSV08-24L-0-N hydrauliczny zawor magnetyczny z wkładem, dwukierunkowy zawor magnetyczny typu nawiaso |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Nazwa produktu | zawór przeciwważeniowy obsługiwany przez pilota |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Nazwa produktu | Rozdzielacz proporcjonalny 2-2 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2S |
| Współczynnik ciśnienia | 210 barów (3000 psi) |
| Wskaźnik przepływu | Do 20 l/min, mniej niż 5 kropli/min w temperaturze 210 barów (3000 psi) |
| Nazwa produktu | hydrauliczny 2-pozycyjny 6-drogowy zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 250 barów |
| Wszystkie zewnętrzne interfejsy gwintowane | JIS B2351G3/8 |
| powierzchnia korpusu zaworu | obróbka powierzchni stopu cynku i niklu |
| Nazwa produktu | Zawór kulowy BKH SAE wykonany w chińskim bloku zaworów ze stali, hydrauliczny zawór kulowy QT500-7 z |
|---|---|
| typy | Dwuwymiarowy zawór wysokiego ciśnienia, trójwymiarowy zawór kulkowy /WH2V bezpośredni zawór kulkowy |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min lub żądany przepływ |
| Nazwa produktu | Odwrotnie proporcjonalny zawór przelewowy (zawór stożkowy) do sterowania pilotem |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |