| Nazwa produktu | KFBV-150/550 Hydrauliczny zawór przeciwwybuchowy, dostosowany hydrauliczny zawór blokujący, zawór ov |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 550 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 55 MPa |
| Typ zaworu | zawór przeciwwybuchowy |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo, aluminium |
| Nazwa produktu | Zawór przeciwwybuchowy KFBV-150/550 dla układu hydraulicznego, hydrauliczne części zamienne do kopar |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 550 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 55 Mpa |
| Typ zaworu | zawór przeciwwybuchowy |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo, aluminium |
| Nazwa produktu | KFBV-150/550 Wysokiej jakości zawór regulacyjny ze stalowym korpusem zaworu, zaworem hydraulicznym o |
|---|---|
| Ciśnienie | Ciśnienie znamionowe 55Mpa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Wysokie ciśnienie 550 barów |
| Typ zaworu | Zawór przeciwwybuchowy |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo, aluminium |
| Nazwa produktu | Korpus zaworu ze stali SBKH QT500-7 z obróbką powierzchniową wysokociśnieniowego zaworu kulowego ze |
|---|---|
| typy | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min lub żądany przepływ |
| Zasada działania | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
| Nazwa produktu | KSV10-34-0-N Standardowy elektrozawór hydrauliczny ze złączem DG DIN43650, zawór hydrauliczny regulu |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 litrów na minutę |
| Zasada działania | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
| Nazwa produktu | Pompy ciężarowe lub maszyny przemysłowe z jednym wkładem zaworu nadcentralnego, podwójny zawór przec |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 360bar / aluminium 220 bar na życzenie |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 36Mpa |
| Typ zaworu | zawór centrujący/zawór przeciwwagi |
| Materiał zaworu | zwykle z materiału stalowego QT500-7 |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny sterujący przepływem KSV08-30-0-N, zawór elektromagnetyczny hydrauliczny z |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC12-3 |
| Odporność na ciśnienie | 360 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l/min |
| Zasada działania | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
| Nazwa produktu | ZAWÓR PRZEKŁADNIOWYCH Pojedynczych kasetowych, podwójny zawór przeciwwagi Wysh G1/2 Gwint olejowy |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 361bar / aluminium 221 bar na życzenie |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 360 barów |
| Typ zaworu | zawór centrujący/zawór przeciwwagi |
| Materiał zaworu | zwykle z materiału stalowego QT500-7 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór załadunkowy KFBV-150/550, zawór przeciwwybuchowy o dużej wytrzymałości, zawór prz |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 55 MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Wysokie ciśnienie 550 barów |
| Typ zaworu | zawór przeciwwybuchowy |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo, aluminium |
| Nazwa produktu | KSV12-34-0-N elektromagnetyczny zawór sterujący przepływem, elektromagnetyczny zawór hydrauliczny z |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC12-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l na minutę |
| Zasada działania | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |