| Materiał | VRSD Pilot obsługuje zawór zwrotny, podwójny zawór bezpieczeństwa wyprodukowany w Chinach, hydraulic |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | Płyta / Rurka / Kołnierz |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Płynny olej |
| Materiał | VRSL z układem hydraulicznym korpusu zaworu o małych rozmiarach, wykorzystującym sterowany pilotem z |
|---|---|
| Zastosowanie | zastosowanie części zamiennych do układu hydraulicznego |
| Rodzaj połączenia | Dostępne płyty/rury/flansze |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Rodzaj oleju płynnego |
| Materiał | Hydrauliczny zawór odcinający kołnierzowy VRSL-FL, zawór zwrotny sterowany pilotem o przepływie 50 l |
|---|---|
| Zastosowanie | części maszyn hydraulicznych |
| Rodzaj połączenia | typ montażu płytowego lub typ rurowy |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Rodzaj oleju płynnego |
| Nazwa produktu | Zawór kulowy prosty BKH z gwintem G1/2 G3/4, wysokociśnieniowe zawory odcinające typu BHK |
|---|---|
| typy | Dwuwymiarowy zawór wysokiego ciśnienia, trójwymiarowy zawór kulkowy /WH2V bezpośredni zawór kulkowy |
| Ciśnienie nominalne | 315 bar = 31,5 MPA |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | z wycięciem zaworu zawór kulkowy |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór odcinający KSPC-G1/4-FL z pilotowanym zaworem zwrotnym o rozmiarze gwintu G1/4 |
|---|---|
| Zastosowanie | Zastosowania układu hydraulicznego |
| Rodzaj połączenia | Zawór odcinający do montażu rurowego i płytowego |
| Blok zaworowy | Wykonany ze stali korpus zaworu QT500-7 |
| Opakowanie | PE / karton / drewniane pudełko / paleta lub na żądanie |
| Nazwa produktu | KLCD VBCD G3/4DE-A hydrauliczny zawór nadcentralny, z G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 podwójnym wkładem |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Zakres przepływów | od 20 litrów do 150 litrów zgodnie z żądaniem |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stali QT 500-7 lub 6061-T6 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór odcinający VRSD z najlepszym cenowo zaworem zwrotnym sterowanym pilotem, wykonany |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysłowe/komercyjne/mieszkaniowe |
| Rodzaj połączenia | Płyta / Rurka / Kołnierz |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Płynny olej |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy/zawór przelewowy |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |
| Materiał | VRSD Pilot obsługuje zawór zwrotny, podwójny zawór bezpieczeństwa wyprodukowany w Chinach, hydraulic |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysłowe/komercyjne/mieszkaniowe |
| Rodzaj połączenia | Płyta / Rurka / Kołnierz |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Płynny olej |
| Nazwa produktu | KLCD G3/8DE-A dwupilota zawór kontrolny na stalowym worku zaworu z G3/8 wielkości nitki zaworu nadce |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350bar/210bar, typ QT500-7/6061-T6 |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stal QT 500-7 |