| Nazwa produktu | dwa zawory magnetyczne w banku 6 w kierunku 2 |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 100 l/min |
| napięcie zaworu magnetycznego | DC27V±15% |
| typ gniazda | ER DT04-2P |
| Nazwa produktu | hydrauliczny zawór kierunkowy |
|---|---|
| Wgłębienie | VC 06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Ciśnienie nominalne | 250 barów, 350 barów, 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min, 75 l/min, 95 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | Dostępne rozgałęźniki zaworów OEM ODM z układem hydraulicznym zespołu zaworów Sloenoid wykorzystują |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | dla 6061-6T: 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | K28DCF08-10-210 Zawór magnetyczny 8-drogowy 2-pozycyjny |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 21MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Nazwa produktu | 2-6 zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 25MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Maksymalne ciśnienie 31MPa |
| Typ zaworu | zawór magnetyczny z włączonym / wyłączonym |
| Materiał zaworu | Korpus ze stali, żelaza lub aluminium |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy/zawór przelewowy |
|---|---|
| Wgłębienie | T-18A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 760 l/min |
| Temperatura pracy | -40 °C~120 °C (standardowa uszczelka z gumy nitrylowej) |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy/zawór przelewowy |
|---|---|
| Wgłębienie | T-18A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 760 l/min |
| Temperatura pracy | -40 °C~120 °C (standardowa uszczelka z gumy nitrylowej) |
| Nazwa produktu | Jednokierunkowy zawór odcinający VRSE, hydrauliczny zawór zwrotny sterowany pilotem G1/4 G3/8 |
|---|---|
| Zastosowanie | układ hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | typ rurowy lub typ montażu płytowego |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Płynny olej |
| Nazwa produktu | Zawór kulowy prosty BKH z gwintem G1/2 G3/4, wysokociśnieniowe zawory odcinające typu BHK |
|---|---|
| typy | Dwuwymiarowy zawór wysokiego ciśnienia, trójwymiarowy zawór kulkowy /WH2V bezpośredni zawór kulkowy |
| Ciśnienie nominalne | 315 bar = 31,5 MPA |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | z wycięciem zaworu zawór kulkowy |
| Nazwa produktu | Zawór kulowy do montażu na płycie SPKH, Zawór kulowy montowany na kolektorze, hydrauliczny zawór odc |
|---|---|
| typy | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 20L/40L/60l/80L/Min lub wymagany przepływ |
| Zasada działania | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |