| Nazwa produktu | 8 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 100 barów |
| Typ zaworu | w przypadku wyłączonego zaworu magnetycznego |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo lub aluminium |
| Pochodzenie | Chiny kontynentalne |
| Nazwa produktu | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min |
| Zasada działania | Trzy pozycje, dwie drogi. |
| Nazwa produktu | KDPR08-33-0-N Kaienli dostosowane ciśnienie hydrauliczne redukujące proporcjonalny zawór elektromagn |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | P: 350 barów, T: 30 barów |
| Znamionowe natężenie przepływu | 30 l/min, patrz tabela wydajności |
| Zakres temperatury | -20 ℃ do 90 ℃, standardowa uszczelka z kauczuku nitrylowego |
| Nazwa produktu | Odwrotnie proporcjonalny zawór przelewowy (zawór stożkowy) do sterowania pilotem |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwupozycyjna dwukierunkowa funkcja proporcjonalna |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy/zawór przelewowy |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | 2 porty przy 10 barach, maksymalnie 5 kropli/minutę |
| Nazwa produktu | KSF12-22-0-N dwukierunkowa dwukierunkowa wtyczka hydrauliczna w zaworze magnetycznym,-2-2 zawor magn |
|---|---|
| Wgłębienie | VC12-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 113 l/min |
| Zasada działania | Pozycja dwustronna |
| Nazwa produktu | KSV08-24L-0-N hydrauliczny zawor magnetyczny z wkładem, dwukierunkowy zawor magnetyczny typu nawiaso |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSV10-43-0-N SZPULA ZAWORÓW ELEKTROMAGNETYCZNYCH, 4-DROGOWE 2-POZYCYJNE Zawory, Elektromagnetyczny z |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC10-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 23 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-STRONNA |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny KSV10-47CL-0-N 4-portowy, 3-drogowy, taki sam z gwintowanym zaworem elektro |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) = 35Mpa |
| Przepływ znamionowy | 22,70 litrów na minutę |
| Funkcja | 4-drogowy, 3-pozycyjny zawór odcinający |
| Nazwa produktu | Produkcja hydraulicznych zaworów elektromagnetycznych proporcjonalnych, zaworów redukcyjnych proporc |
|---|---|
| Wgłębienie | zgodnie z życzeniem klienta |
| Ciśnienie nominalne | 240 barów / 350 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 l/min (14 gal/min) Zakres B: 31 l/min (8 gal/min) Uwaga: Aby zwiększyć przepływ dwukier |
| Średnie | Olej mineralny o lepkości od 7,4 do 420cSt (50 do 2000ssu) lub olej syntetyczny o właściwościach sma |