| Nazwa produktu | Blok zaworów hydraulicznych Factory Direct do dużych urządzeń mechanicznych |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 360 barów / 230 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 38 MPa/ 23 MPa |
| typ zaworu 1 | Zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | zawory redukujące ciśnienie wkładów |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2, CV10, CV12... dostępne |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | Przepływ 30L/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | Odwrotnie proporcjonalny zawór przelewowy (zawór stożkowy) do sterowania pilotem |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |
| Nazwa produktu | KSPC10-G1/2 hydrauliczny zawór zwrotny sterowany pilotem wykonany ze stalowego korpusu Blok zaworowy |
|---|---|
| Zastosowanie | Hydrauliczne części zamienne |
| Rodzaj połączenia | typ montażu rurowego i płytowego |
| Blok zaworowy | stal QT500-7 |
| Opakowanie | Karton/drewniane pudełko/paleta lub zgodnie z żądaniem |
| Nazwa produktu | KFBV-150/550 Wysokiej jakości zawór regulacyjny ze stalowym korpusem zaworu, zaworem hydraulicznym o |
|---|---|
| Ciśnienie | Ciśnienie znamionowe 55Mpa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Wysokie ciśnienie 550 barów |
| Typ zaworu | Zawór przeciwwybuchowy |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo, aluminium |
| Nazwa produktu | VH3V Zawór kulowy Direct z korpusem ze stali wysokiej jakości. 2-drogowy, 3-drogowy prosty hydraulic |
|---|---|
| typy | Dwuwymiarowy zawór wysokiego ciśnienia, trójwymiarowy zawór kulkowy /WH2V bezpośredni zawór kulkowy |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min lub żądany przepływ |
| Zasada działania | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
| Nazwa produktu | KSV12-34-0-N elektromagnetyczny zawór sterujący przepływem, elektromagnetyczny zawór hydrauliczny z |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC12-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l na minutę |
| Zasada działania | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
| Nazwa produktu | KSV08-40L-0-N SZPULA ZAWORÓW ELEKTROMAGNETYCZNYCH, 4 PORTY, 2 POZYCJE ZŁĄCZE DIN43650 LUB ER DT04-2P |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 11,40 l na min |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-STRONNA |
| Nazwa produktu | Zawór hydrauliczny KSV10-44, bezpośredniego działania, 2-pozycyjny, 4-kierunkowy, sterowanie |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 360 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 25L na minutę |
| Zasada działania | 3 pozycje 5-kierunkowe |
| Nazwa produktu | KSV08-58C-0-N zawór elektromagnetyczny typu kasetowego, podwójne złącze hydrauliczne 5-drogowy 3-poz |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-5 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnie 8 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 164 ml/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 5-drogowy, 3-pozycyjny |