| Nazwa produktu | Odwrotnie proporcjonalny zawór przelewowy (zawór stożkowy) do sterowania pilotem |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |
| Nazwa produktu | Odwrotnie proporcjonalny zawór przelewowy (zawór stożkowy) do sterowania pilotem |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwupozycyjna dwukierunkowa funkcja proporcjonalna |
| Nazwa produktu | Rozdzielacz proporcjonalny 2-2 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2S |
| Współczynnik ciśnienia | 210 barów (3000 psi) |
| Wskaźnik przepływu | Do 20 l/min, mniej niż 5 kropli/min w temperaturze 210 barów (3000 psi) |
| Zasada działania | 70 Hz |
| Produkt | KQHF28H1-25/60 hydrauliczny elektrozawór ze złączem DG lub ER Korpus zaworu stalowy 24V 12V |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 60 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min; |
| Zakres temperatury pracy | -20°C-+90°C |
| Użyj zakresu czystości | Użyj zakresu czystości |
| Nazwa produktu | dwa zawory magnetyczne w banku 6 w kierunku 2 |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 100 l/min |
| napięcie zaworu magnetycznego | DC27V±15% |
| typ gniazda | ER DT04-2P |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy/zawór przelewowy |
|---|---|
| Wgłębienie | T-18A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 760 l/min |
| Temperatura pracy | -40 °C~120 °C (standardowa uszczelka z gumy nitrylowej) |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC 06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Ciśnienie nominalne | 250 barów, 350 barów, 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min, 75 l/min, 95 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | KPV72-30A zawór magnetyczny hydrauliczny, zawór przepływowy proporcjonalny, łącznik ER DG 12V 24V 13 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC12-3 |
| Ciśnienie nominalne | 240 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 l/min (14 gal/min) Zakres B: 31 l/min (8 gal/min) Uwaga: Aby zwiększyć przepływ dwukier |
| Średnie | Olej mineralny o lepkości od 7,4 do 420cSt (50 do 2000ssu) lub olej syntetyczny o właściwościach sma |
| Nazwa produktu | KSP08-28S-0-N hydrauliczny elektrozawór, kierunkowy zawór proporcjonalny z przyciskiem awaryjnym złą |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-2S |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Opis | Dwa poDescription : napęd proporcjonalny elektromagnetyczny, dwukierunkowy, bezpośrednio działający |
| Materiał zaworu | stali |
| Nazwa produktu | KSP08-25-0-N hydrauliczny elektrozawór z funkcją kierunkową, zawór proporcjonalny, proporcjonalny za |
|---|---|
| Otwór do otworów | 3-4 16 UNF |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Opis | Dwa poDescription : napęd proporcjonalny elektromagnetyczny, dwukierunkowy, bezpośrednio działający |
| Materiał zaworu | Stalowe |