| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2, CV10, CV12... |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-2, CV10, CV12...różne otwory dostępne |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 35Mpa |
| Przepływ znamionowy | Przepływ 30L/min |
| Zasada działania | Zawór jednokierunkowy |
| Nazwa produktu | KSF12-22-0-N Dwukierunkowa wnęka VC-10 z gwintem hydraulicznym zastawką elektromagnesu |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 litrów na minutę |
| Zasada działania | Elektrozawór kasetowy |
| Nazwa produktu | KSV08-31L-0-N zawór nabojowy sterowany elektromagnetycznie, hydrauliczna 3-drogowa 2-pozycyjna wtycz |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | Zawór 3-drogowy, 2-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-33L-0-N standardowy gwintowany zawór elektromagnetyczny z wkładem z hydraforce 24 V 12 V zamia |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | 3-drogowa, 2-pozycyjna wtyczka w elektrozaworze |
| Nazwa produktu | KSV08-58C-0-N z podwójną cewką, złączem ER lub DG, hydrauliczny zawór elektromagnetyczny 5-portowego |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-5 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnie 8 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 164 ml/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 5-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | z wyłączeniem wyłączonych zestawów z wyłączeniem wyłączonych zestawów |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 otwór do otworu |
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2, CV10, CV12... |
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 litrów na minutę |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | KSP08-28S-0-N hydrauliczny elektrozawór, kierunkowy zawór proporcjonalny z przyciskiem awaryjnym złą |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-2S |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Opis | Dwa poDescription : napęd proporcjonalny elektromagnetyczny, dwukierunkowy, bezpośrednio działający |
| Materiał zaworu | stali |
| Nazwa produktu | KPR58-38A-0-N Różne hydrauliczne zawory redukujące ciśnienie Hydrforce, Redukujące ciśnienie słonecz |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 390 barów (5700 psi) |
| Przepływ znamionowy | Maks. 18 l/min |
| Zasada działania | trójdrogowy zawór suwakowy |