| Nazwa produktu | hydrauliczny 2-pozycyjny 6-drogowy zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 250 barów |
| Wszystkie zewnętrzne interfejsy gwintowane | JIS B2351G3/8 |
| powierzchnia korpusu zaworu | obróbka powierzchni stopu cynku i niklu |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo lub aluminium |
| Nazwa produktu | KSV08-30 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 35MPa |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |
| Nazwa produktu | hydrauliczny zawór elektromagnetyczny proporcjonalny, proporcjonalny zawór redukcyjny ciśnienia KDPR |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 240 barów / 350 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 lpm (14 gpm) |
| Średnie | Płyn olejowy |
| Parametry elektryczne | zgodnie z żądaniem |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-3VIE hydrauliczny zawór nadcentralny produkowany w Chinach |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 351 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | ZAWOROWA SILNIKA |
| Materiał zaworu | QT500-7 |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy/zawór przelewowy |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |
| Nazwa produktu | VRSL-FL ze stalowym korpusem zaworu, hydraulicznym zaworem zwrotnym sterowanym pilotem |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | rury lub płyty |
| Cechy | Materiał QT500-7 |
| Media | Płynny olej |
| Nazwa produktu | Odwrotnie proporcjonalny zawór przelewowy (zawór stożkowy) do sterowania pilotem |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |
| Nazwa produktu | KSF08-22-0-N Koparka hydrauliczna zawór elektromagnesu, otwór wnęki VC12 z gwintowaną zaworem elektr |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 76 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSF10-22-0-N Koparka hydrauliczna zawór elektromagnesu, otwór wnęki VC12 z gwintowaną zaworem elektr |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 76 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSV10-23LP-0-N VC10-2 Wnęka Elektrozawórka Hydraulis z dwoma drogami po drugiej pozycji |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |