| Nazwa produktu | zawór przepływowy |
|---|---|
| Wgłębienie | Wnęka T-19A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 480 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | w granicach 200 ml/min przy 100 barach dla jednego portu |
| Nazwa produktu | zawór hydrauliczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 80 lpm |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | Jednostronnego typu hydrauliczny zawór kontrolny |
|---|---|
| Otwór do otworów | Wnęka VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | Przepływ 30L/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2, CV10, CV12... zależy od wyboru |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2, CV10, CV12... |
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 litrów na minutę |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-2, CV10, CV12...różne otwory dostępne |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 35Mpa |
| Przepływ znamionowy | Przepływ 30L/min |
| Zasada działania | Zawór jednokierunkowy |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC 06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Ciśnienie nominalne | 250 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | KDPR08-33-0-N Kaienli dostosowane ciśnienie hydrauliczne redukujące proporcjonalny zawór elektromagn |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | P: 350 barów, T: 30 barów |
| Znamionowe natężenie przepływu | 30 l/min, patrz tabela wydajności |
| Zakres temperatury | -20 ℃ do 90 ℃, standardowa uszczelka z kauczuku nitrylowego |
| Nazwa produktu | Odwrotnie proporcjonalny zawór przelewowy (zawór stożkowy) do sterowania pilotem |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |
| Nazwa produktu | Odwrotnie proporcjonalny zawór przelewowy (zawór stożkowy) do sterowania pilotem |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwupozycyjna dwukierunkowa funkcja proporcjonalna |