| Nazwa produktu | VRSL-FL ze stalowym korpusem zaworu, hydraulicznym zaworem zwrotnym sterowanym pilotem |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | rury lub płyty |
| Cechy | Materiał QT500-7 |
| Media | Płynny olej |
| Materiał | KDPS5A1-G3/8-FL zawór zwrotny jednokierunkowy z zaworem zwrotnym sterowanym pilotem G3/8, stalowy hy |
|---|---|
| Zastosowanie | części zamienne maszyn |
| Rodzaj połączenia | Płyty montażowe i rurowe |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Rodzaj oleju płynnego |
| Nazwa produktu | Blok zaworów hydraulicznych Factory Direct do dużych urządzeń mechanicznych |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 360 barów / 230 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 38 MPa/ 23 MPa |
| typ zaworu 1 | Zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | zawory redukujące ciśnienie wkładów |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 300 ml/min |
| Zasada działania | trzy pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | dostawa oleju pilotowego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy/zawór przelewowy |
|---|---|
| Wgłębienie | T-18A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 760 l/min |
| Temperatura pracy | -40 °C~120 °C (standardowa uszczelka z gumy nitrylowej) |
| Nazwa produktu | Zawór odciągający KRV-S08 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 35MB |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 30 lpm |
| Filtr | w ramach poziomu NAS9 |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC 06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Ciśnienie nominalne | 250 barów, 350 barów, 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min, 75 l/min, 95 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | hydrauliczny zawór kierunkowy |
|---|---|
| Wgłębienie | VC 06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Ciśnienie nominalne | 250 barów, 350 barów, 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min, 75 l/min, 95 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | VBCD-SEA jednokartonkowy zawór stalowy zawór równowagi nadwozia, podwójny zawór reliefowy zawór nadc |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | zestaw zaworu równoważącego |
| Materiał zaworu | Korpus zaworu ze stali |